Celé zle!

VIDEO: Martin Bakoš by vymenil gól za víťazstvo.

Martin Bakoš by vymenil gól za víťazstvo.

Mladého útočníka Martina Bakoša prehra s Nitrou zdrvila. Bolo to na ňom vidieť a netešil ho ani jeho ďalší gól. „Radšej by som ho vymenil za víťazstvo. My si nemôžeme dovoliť prehrať s desiatym tímom v tabuľke. Nitra dala šťastné góly a my sme padli psychicky dole. A už to bolo – celé zle!“ smutne krútil hlavou Martin. Po hladkom víťazstve v Žiline očakávali belasí priaznivci víťaznú rozlúčku so starým rokom: „Ibaže tie očakávania sme nenaplnili. Tento zápas pokazil Silvester fanúšikom aj nám. Takéto zápasy nám jednoducho nesmú utekať. Po Novom roku nás čakajú dva zápasy, my sa musíme sústrediť predovšetkým na ten vo Zvolene, ktorý musíme vyhrať!“ Zdá sa, že predsviatočné zápasy Slovanu nesvedčia, pred Vianocami podľahli doma Košiciam, pred Silvestrom Nitre. Snáď „posviatočné“ stretnutia už budú úplne o niečom inom.