Belasá mládež počas sviatkov v akcii o dva tituly

Počas veľkonočných sviatkov budú v akcii naši juniori, dorastenci, ako aj starší žiaci.

Dorastenci HC SLOVAN Bratislava U18 odohrajú v piatok a v sobotu na ploche B Zimného štadióna Ondreja Nepelu prvé dva zápasy finálovej série o titul majstrov Slovenska proti Dukle Trenčín. Tréneri Dostál a Višňovský môžu tak v priebehu dvoch sezón získať už svoj druhý titul. V ceste im však stojí jedna z dlhodobých bášt slovenského mládežníckeho hokeja. Vzájomné zápasy oboch finalistov v základnej časti a nadstavbe priniesli vyrovnaný hokej, a takú možno očakávať aj celú finálovú sériu.Starší žiaci HC SLOVAN Bratislava U14 sa ako víťazi základnej časti a nadstavby v skupine Západ predstavia na finálovom turnaji v Martine. Súpermi im budú postupne HC Košice (štvrtok), MHA Martin (piatok) a HKM Zvolen (sobotu). Zverenci trénerov Hreusa a Macha obhajujú vlaňajší majstrovský titul. Ich cestu za obhajobou môžete sledovať aj naživo prostredníctvom špeciálneho youtube kanála SZĽH, ktorý zo všetkých finálových zápasov prinesie priame prenosy. Veľkonočné sviatky hokejom prežijú aj juniori HC SLOVAN Bratislava U20. Po úvodných dvoch zápasoch série o 3. miesto s HK ŠKP Poprad je stav nerozhodný 1:1. Naši chlapci vedení trénermi Mosnárom a Pethöom v druhom zápase triumfovali 2:0, keď oba góly strelil v tretej tretine Marek Sloboda. Domáce prostredie budú mať v sobotu a nedeľu, prípadne v šiestom zápase v piatok 5. apríla.