Logo

Správy

SloavnPositive

Andreja Meszároša teší, že bude opäť nastupovať za Slovan v KHL

0 0

Andrej Meszároš odštartuje v Slovane už tretiu sezónu. Oficiálnemu webu hcslovan.sk poskytol rozhovor krátko po dohode s našim klubom.

$article->fk_main_image->title

Ktoré faktory boli kľúčové v rozhodnutí zotrvať v Slovane?

Chcel som si zahrať KHL, druhú najlepšiu ligu na svete. Zo Slovana prišiel záujem a ja som neváhal. V klube som bol spokojný v posledných dvoch sezónach. Mrzí ma síce, že sme nedokázali vybojovať vyraďovaciu časť. Verím však, že sa to podarí do tretice. Idem do známeho prostredia, klubu s dobrým zázemím a skvelými fanúšikmi.  

Na čo sa do Bratislavy najviac tešiš?

Do tímu pribudlo veľa nových hráčov, s viacerými som dlhšie nebol, teším sa na stretnutie so všetkými, aj masérmi a ľuďmi okolo klubu. Rovnako na spoluprácu s obmeneným realizačným tímom.

Ten bude v novej sezóne vôbec prvýkrát celý slovenský...

Myslím, že je len dobré, že v tíme jediného slovenského zástupcu v KHL, bude pracovať čisto slovenský realizačný tím. Dlhšie sa o tom hovorilo, v tejto sezóne sa tak aj stalo. Verím, že nám to spolu pôjde a spravíme v novom ročníku dobrý výsledok.

Ako vyzerala príprava na novú sezónu?

Pripravoval som sa tak ako každý rok s kondičným trénerom Romanom Švantnerom z Banskej Bystrice. Mal som od neho plán, chodil som aj za ním, tréningové jednotky som mal tiež doma v Považskej Bystrici. Odkrútil som si už niekoľko rokov tejto driny, tréner má pozná, vie čo potrebujem a tak bola aj príprava nastavená.

Stihol si pred novou sezónou aj oddych v teple?

Dovolenkovali sme v Karibiku, neskôr sme vyrazili na predĺžený víkend do Slovinska, do Portorože. Okrem toho som si doliečil všetky drobnejšie zranenia, ktoré som mal z vlaňajška a v týchto dňoch sa už teším na nový ročník súťaže. 

Ake sú tvoje ciele do novej sezóny?

Dôležité budú tímové ciele, teda dostať klub do playoff. Tomu chcem pomôcť aj svojimi výkonmi na ľade. Všetci budeme chcieť vyhrávať a tešiť fanúšikov predvedenou hrou. V tíme máme niekoľko mladíkov, bude tiež úlohou nás starších im pomôcť stať sa stabilnou súčasťou A – mužstva.

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. CSKA Moskva 30 52
2. SKA Petrohrad 29 47
3. Jokerit Helsinki 28 43
4. Lokomotiv Jaroslavľ 30 39
5. Spartak Moskva 31 34
6. HC Soči 31 33
7. Dinamo Riga 28 28
8. Viťaz Podolsk 30 26
9. Dynamo Moskva 29 25
10. HC SLOVAN Bratislava 31 22
11. Dinamo Minsk 30 20
12. Severstaľ Čerepovec 30 20
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 31 20
2. Repik Michal 31 18
3. Cerveny Rudolf 30 14
4. Gelinas Eric 31 12
5. Rau Chad 31 11
6. Chipchura Kyle 31 9
7. Lunter Mario 30 9
8. Sukel Matus 29 9
9. Sersen Michal 31 8
10. Liska Adam 31 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem