Logo

Správy

SloavnPositive

Andreja Meszároša teší, že bude opäť nastupovať za Slovan v KHL

0 0

Andrej Meszároš odštartuje v Slovane už tretiu sezónu. Oficiálnemu webu hcslovan.sk poskytol rozhovor krátko po dohode s našim klubom.

$article->fk_main_image->title

Ktoré faktory boli kľúčové v rozhodnutí zotrvať v Slovane?

Chcel som si zahrať KHL, druhú najlepšiu ligu na svete. Zo Slovana prišiel záujem a ja som neváhal. V klube som bol spokojný v posledných dvoch sezónach. Mrzí ma síce, že sme nedokázali vybojovať vyraďovaciu časť. Verím však, že sa to podarí do tretice. Idem do známeho prostredia, klubu s dobrým zázemím a skvelými fanúšikmi.  

Na čo sa do Bratislavy najviac tešiš?

Do tímu pribudlo veľa nových hráčov, s viacerými som dlhšie nebol, teším sa na stretnutie so všetkými, aj masérmi a ľuďmi okolo klubu. Rovnako na spoluprácu s obmeneným realizačným tímom.

Ten bude v novej sezóne vôbec prvýkrát celý slovenský...

Myslím, že je len dobré, že v tíme jediného slovenského zástupcu v KHL, bude pracovať čisto slovenský realizačný tím. Dlhšie sa o tom hovorilo, v tejto sezóne sa tak aj stalo. Verím, že nám to spolu pôjde a spravíme v novom ročníku dobrý výsledok.

Ako vyzerala príprava na novú sezónu?

Pripravoval som sa tak ako každý rok s kondičným trénerom Romanom Švantnerom z Banskej Bystrice. Mal som od neho plán, chodil som aj za ním, tréningové jednotky som mal tiež doma v Považskej Bystrici. Odkrútil som si už niekoľko rokov tejto driny, tréner má pozná, vie čo potrebujem a tak bola aj príprava nastavená.

Stihol si pred novou sezónou aj oddych v teple?

Dovolenkovali sme v Karibiku, neskôr sme vyrazili na predĺžený víkend do Slovinska, do Portorože. Okrem toho som si doliečil všetky drobnejšie zranenia, ktoré som mal z vlaňajška a v týchto dňoch sa už teším na nový ročník súťaže. 

Ake sú tvoje ciele do novej sezóny?

Dôležité budú tímové ciele, teda dostať klub do playoff. Tomu chcem pomôcť aj svojimi výkonmi na ľade. Všetci budeme chcieť vyhrávať a tešiť fanúšikov predvedenou hrou. V tíme máme niekoľko mladíkov, bude tiež úlohou nás starších im pomôcť stať sa stabilnou súčasťou A – mužstva.

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. CSKA Moskva 59 100
2. SKA Petrohrad 59 97
3. Lokomotiv Jaroslavľ 60 85
4. Jokerit Helsinki 59 76
5. Dynamo Moskva 59 70
6. Spartak Moskva 59 64
7. HC Soči 60 62
8. Viťaz Podolsk 59 61
9. Dinamo Riga 59 58
10. Severstaľ Čerepovec 60 48
11. Dinamo Minsk 60 40
12. HC SLOVAN Bratislava 59 33
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 59 30
2. Cerveny Rudolf 57 23
3. Chipchura Kyle 58 20
4. Sukel Matus 57 18
5. Rau Chad 52 16
6. Gelinas Eric 52 15
7. Sersen Michal 59 13
8. Grman Mario 51 9
9. Liska Adam 49 9
10. Klok Lukas 51 8

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem