Ale to tam napadalo...

Vyššie víťazstvo v KHL sme ešte nezažili.

V úvode zápasu s Novokuzneckom sme ubránili dve oslabenia, ale potom už patril duel nám. V prvej tretine sa strelecky presadili Jeglič, Švarný a Barker, pred koncom druhej tretiny aj český legionár Lukáš Kašpar. Ten pred KHL odohral v belasom iba jedno prípravné stretnutie.

"V príprave na zápas sme nezmenili nič. Povedali sme si, čo robíme málo, v čom musíme pridať, a tak sme sa viac dostávali do predbránkového priestoru, viac sme šli po bráne. Celý zápas sme si hovorili, že budeme hrať poctivo a vyhrali sme s nulou. Aj minule sme súpera prehrali, len sme nedávali góly. Teraz nám to tam napadalo. Veci, ktoré nám menej vychádzali v predošlých zápasoch, sme dnes zlomili a budeme sa snažiť na to nadviazať. Zápas sme si užili spolu s divákmi, je to super, veď sa to hrá pre ľudí a je fajn, keď si to užívajú."