Aj vďaka Vašim dvom percentám pribudne na zimáku nová klubovňa pre deti

Ešte do 30. novembra je možné darovať 2% z dane podaním samostatného vyhlásenia o poukázaní podielu.

Jedným z oprávneným prijímateľov je aj občianske združenie HC SLOVAN Bratislava - mládež. Ak sa teraz rozhodnete podporiť mladé hokejové nádeje v belasom drese, aj vďaka Vašim prostriedkom sa v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu vybuduje pre deti novučičká kompletne zariadená klubovňa. Deti ju budú mať k dispozícii hneď po vyučovaní. Budú v nej môcť zmysluplne tráviť voľný čas po škole, spoločne si písať úlohy a pripravovať na ďalší deň medzi jednotlivými tréningami. S príchodom nových vlastníkov do hokejového Slovana je veľký dôraz kladený nielen na vzdelanosť a kvalitu trénerov všetkých mládežníckych kategórií, nový komplexný koncept metodiky, ale aj na rozvoj a výchovu každého dieťaťa celospoločensky. k tomu by mala prispieť transparentnejšia komunikácia a vzájomná informovanosť medzi trénermi, rodičmi a deťmi, model individuálneho rozvoja hráčov, ako aj zabezpečenie dobrých podmienok na štadióne "off-ice". Viac o novom prístupe k rozvoju detského a mládežníckeho hokeja v HC SLOVAN Bratislava sa môžete dozvedieť z priloženej prezentácie.Jednotlivé formuláre na poukázanie 2 % z dane z príjmu fyzických osôb nájdete na našej podstránke Dve percentá pre deti Slovana.