Logo

Správy

Ticket Shop
HKM Zvolen
27 Nov
HC SLOVAN Bratislava
18:00
Doma Vonku

Aj vďaka Vašim dvom percentám pribudne na zimáku nová klubovňa pre deti

0 0

Ešte do 30. novembra je možné darovať 2% z dane podaním samostatného vyhlásenia o poukázaní podielu.

$article->fk_main_image->title

Jedným z oprávneným prijímateľov je aj občianske združenie HC SLOVAN Bratislava - mládež. Ak sa teraz rozhodnete podporiť mladé hokejové nádeje v belasom drese, aj vďaka Vašim prostriedkom sa v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu vybuduje pre deti novučičká kompletne zariadená klubovňa. Deti ju budú mať k dispozícii hneď po vyučovaní. Budú v nej môcť zmysluplne tráviť voľný čas po škole, spoločne si písať úlohy a pripravovať na ďalší deň medzi jednotlivými tréningami. 

S príchodom nových vlastníkov do hokejového Slovana je veľký dôraz kladený nielen na vzdelanosť a kvalitu trénerov všetkých mládežníckych kategórií, nový komplexný koncept metodiky, ale aj na rozvoj a výchovu každého dieťaťa celospoločensky. k tomu by mala prispieť transparentnejšia komunikácia a vzájomná informovanosť medzi trénermi, rodičmi a deťmi, model individuálneho rozvoja hráčov, ako aj zabezpečenie dobrých podmienok na štadióne "off-ice". 

Viac o novom prístupe k rozvoju detského a mládežníckeho hokeja v HC SLOVAN Bratislava sa môžete dozvedieť z priloženej prezentácie.

Jednotlivé formuláre na poukázanie 2 % z dane z príjmu fyzických osôb nájdete na našej podstránke Dve percentá pre deti Slovana.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Ranford Brendan 12 18
2. Gašpar Rastislav 13 17
3. O'Donnell Brendan 12 15
4. Studenič Marián 12 9
5. Sersen Michal 12 9
6. Harris Brant 11 9
7. Lee Cam 8 8
8. Kytnár Milan 11 7
9. Štajnoch Martin 10 6
10. Buček Samuel 9 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem