Logo

Správy

Doma Vonku

Aj maličkosti dokážu podporiť veľké talenty

0 0

Prispejte Vašimi 2% z dane na zlepšenie podmienok pre mladých hokejistov nášho klubu.

$article->fk_main_image->title


Jedným z oprávneným prijímateľov je aj občianske združenie HC SLOVAN Bratislava - mládež. Ak sa teraz rozhodnete podporiť mladé hokejové nádeje v belasom drese, aj vďaka Vašim prostriedkom sa v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu vybuduje pre deti novučičká kompletne zariadená klubovňa. Deti ju budú mať k dispozícii hneď po vyučovaní. Budú v nej môcť zmysluplne tráviť voľný čas po škole, spoločne si písať úlohy a pripravovať na ďalší deň medzi jednotlivými tréningami. 

Ďalším z projektov, ktorý by mal byť kofinancovaný je vybudovanie strelnice pre všetky mládežnícke kategórie klubu. Jej zázemie by malo vzniknúť v lokalite Tehelného pola v priestore medzi Zimným štadiónom Ondreja Nepelu a mestským kúpaliskom.

S príchodom nových vlastníkov do hokejového Slovana je veľký dôraz kladený nielen na vzdelanosť a kvalitu trénerov všetkých mládežníckych kategórií, nový komplexný koncept metodiky, ale aj na rozvoj a výchovu každého dieťaťa celospoločensky. k tomu by mala prispieť transparentnejšia komunikácia a vzájomná informovanosť medzi trénermi, rodičmi a deťmi, model individuálneho rozvoja hráčov, ako aj zabezpečenie dobrých podmienok na štadióne "off-ice". 

Viac o novom prístupe k rozvoju detského a mládežníckeho hokeja v HC SLOVAN Bratislava sa môžete dozvedieť z priloženej prezentácie.

Jednotlivé formuláre na poukázanie 2 % z dane z príjmu fyzických osôb nájdete na našej podstránke Dve percentá pre deti Slovana.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. O'Donnell Brendan 47 41
2. Harris Brant 34 36
3. Gašpar Rastislav 31 35
4. Ranford Brendan 29 32
5. Štajnoch Martin 48 22
6. Urbánek Jakub 40 19
7. Zigo Tomáš 36 19
8. Sersen Michal 43 16
9. Kytnár Milan 43 15
10. Rapáč Branislav 37 13

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem