Admiral to zvládol lepšie než my

Belasí v úvodnom zápase novej sezóny neuspeli, zradila ich efektivita.

Hráči HC Slovan Bratislava nevstúpili do sezóny 2015/2016 úspešne, keď na vlastnom ľade podľahli Admiralu Vladivostok 1:3. "Je to úplne niečo iné, než prípravné zápasy, každý tím sa musí do toho nejako dostať a Admiral to zvládol lepšie ako my. Mali sme problém dostať sa do tretiny a chvíľu tam zostať. Lepšie sme mali zahrať aj presilovky a dať z nich gól. Potom by to bol iný zápas," zhodnotil úvodný duel Lukáš Kašpar. Belasí doplatili na nízku streleckú efektivitu, nepodarilo sa im premeniť ani dva samostatné nájazdy. V jednom z nich bol aj robustný český útočník: "Niekoľko šancí sme mali, ale na druhú stranu, veľa ich nebolo. Strely z diaľky brankár pokryl, dosť vychádzal von z bránkoviska. A keď sme už vystrelili, tak sme to pálili rovno do neho. Bohužiaľ, premiéra nám nevyšla, ale máme ešte štyri domáce zápasy a musíme sa posnažiť získať z nich čo najviac bodov."