Slovanu sa skončila sezóna

Belasí podľahli Košiciam 2:4.

HC SLOVAN Bratislava: Godla (Baroš) – Holway, Golian, Kubka, Maier, Romančík, Sersen – Pecararo, Findlay, Ranford – Poirier, Mahbod, Takáč – Fominykh, Šille, Žitný – Török, Preisinger, Lukošik – Kukumberg, Dudáš

HC Košice: Janus (Riečický) – Olsson, Breton, Lalonde, Zech, Ferenc, Šedivý, Beluško, Dravecký – Bartánus, Berger, Chovan – Jääskeläinen, Pollock, Mikúš – Rogoň, Slovák, Šimun – Bartoš, Havrila, Jokeľ

Góly a asistencie: 1. Ranford (Pecararo, Maier), 38. Mahbod – 9. Jääskeläinen (Pollock, Mikuš), 16. Bartánus (Pollock, Chovan), 50. Slovák (Šimun, Rogoň), 60. Rogoň (Pollock)

Slovan mal perfektný vstup do zápasu, v prvej minúte skóroval Ranford. V 9. minúte vyrovnal Jääskeläinen. V 16. minúte hosťujúci tím využil presilovú hru, na ktorej konci stál Bartánus a tak sa dostali do vedenia 1:2. Slovan vrátil do zápasu šťastným gólom Samson Mahbod, jeho prihrávku na Takáča si tečoval do vlastnej brány Ferenc. “Oceliari” sa dostali späť do vedenia  v 50. minúte, keď Šimun našiel pred bránou Mareka Slováka. V závere stretnutia upravil na konečných 2:4 Rogoň, ktorý sa trafil do prázdnej brány. Pre Slovan sa tak druhýkrát za sebou skončila sezóna pred semifinálovou bránou.