Modré krídla Slovan
JOJ ŠPORT Slovensko 18
Pondelok 30.01.2023, 14:00 57. kolo Arena Ondreja Nepelu

Pondelkový zápas so SR 18

Modré krídla dnes odohrajú predohrávku 57. kola TIPOS SHL proti tímu JOJ Šport Slovensko 18. Zápas začína už o 14:00 hod. na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

V poslednom zápase vyhrali Modré krídla nad Považskou Bystricou na ich ľade 3:0. V bráne vychytal čisté konto mladý Ádam Beke, strelecky sa presadili Lipiansky, Fetkovič a Kukumberg. Posledný zápas reprezentačnej osemnástke vyšiel. Na ľade Topoľčian získali bod po prehre v predĺžení 5:6.

Najproduktívenjším hráčom mladých Slovákov je šesťnásťročný Tomáš Pobežal so 15 bodmi (7+8). Najlepším strelcom je útočník Patrik Masnica so siedmymi gólmi.

V tíme Modrých krídiel ostáva najproduktívnejší Dušan Klučiar s 27 bodmi. V dnešnom zápase by do brány mal nastúpiť mladý Alexander Marossy (r. 2004).