Modré krídla Slovan vs. HK VITAR Martin

HK VITAR Martin
Streda 15.02.2023, 17:30 39. kolo Arena Ondreja Nepelu

Do Bratislavy pricestuje Martin

Modré krídla Slovan v poslednom zápase neuspeli na domácom ľade, keď nešťastne podľahli Trnave 4:5 po samostaných nájazdoch, hoci ešte v predposlednej minúte riadneho hracieho času vyhrávali o dva góly.

Dnes ich čaká podobne nepríjemný súper z horných častí TIPOS SHL tabuľky tím HK VITAR Martin.

Martinu taktiež nevyšiel posledný zápas, keď doma podľahol tabuľkovému susedovi Skalici 2:3. Najproduktívnejším hráčom Martina je útočník František Poliaček s 30 bodmi. Poliaček je taktiež najlepším strelcom so 17 gólmi. Damian Tyczynski a Matej Dírer majú na konte najviac asistencií (17). V bránke je jednotkou takmer s 93 %-nou úspešnosťou zákrokov Vladimír Glosár.

Dnešný zápas začína o 17:30 h. Vstupenky sú dostupné online v sieti TICKETPORTAL SK v jednotnej cene 4 eurá. Zápas je možné sledovať aj na TV stanici JOJ Šport.