Modré krídla Slovan vs. HK Trnava

HK Gladiators Trnava
Nedeľa 12.02.2023, 14:00 38. kolo Arena Ondreja Nepelu

Doma vyzveme Trnavu

Modrým krídlam posledný zápas nevyšiel podľa predstáv. V Dubnici nestačili na domácich a prehrali 1:4, jedniný presný zásah zaznamenal mladý Roman Kukumberg. V dnešnom zápase proti dobre hrajúcej Trnave budú chcieť dokázať svoju zlepšenú formu z mesiaca január. Trnava je momentálne na treťom mieste tabuľky TIPOS SHL, pred sebou majú len Humenné s rovnakým počtom bodov a prvú Žilinu, ktorá má o sedem bodov viac.

Trnava svoj posledný zápas pred reprezentačnou prestávkou taktiež nezvládla, keď prehrala na ľade Martina 2:3. Dvojica najproduktívnejších Trnavčanov je fanúšikom bratislavského hokeja dobre známa. Na prvom mieste produktivity Trnavy je Michel Miklík s 58 bodmi (24+34), na druhom mieste Roman Kukumberg st. s 55 bodmi (12+43). Na treťom mieste najlepší strelec tímu Vladimír Antonov, ktorý dovedna nastrieľal už 29 gólov. Jednotkou v bráne je Juraj Hollý, ktorý drží vysokú 92,43% úspešnosť zákrokov.

Zápas začína už o 14:00 na domácom štadióne - Zimný štadión Ondreja Nepelu. Vstupenky v sieti Ticketportal SK.