TSS Group Spartak Dubnica vs. Modré krídla Slovan

TSS Group Spartak Dubnica
Modré krídla Slovan
Piatok 03.02.2023, 18:00 37. kolo ZŠ Dubnica n/Váhom

Krídla dnes bojujú o body v Dubnici

Modrým krídlam Slovan nevyšiel posledný zápas, keď na domácom ľade nedokázali zdolať v tabuľke horšie postavené HK Levice. Na domácom ľade skórovali len raz a darovali tak Leviciam tri body po prehre 1:2. Gólovo sa za domácich presadil len v závere František Dej. Krídla sa v posledných zápasoch trápia v koncovke, aj proti Leviciam si dokázali vypracovať sľubné šance, ale brankár Adam Nagy bol vo väčšine prípadov neprekonateľnou prekážkou. Levice po Novom roku posilnili svoje mužstvo s úmyslom vyhnúť sa nepríjemnostiam s vypadnutím do druhej ligy a ešte zabojovať o baráž o postup do play off, na ktorú po víťazstve v Bratislave strácajú päť bodov, ale majú jeden zápas k dobru.

V novom kalendárnom roku 2023 Dubnica zažíva vydarené obdobie. Z posledných šiestich zápasov dokázali zvíťaziť v štyroch. V poslednom zápase si poradili s JOJ Šport Slovensko 18 vysoko 8:1, hetrikom sa presadil najlepší strelec Dubnice Lukáš Tábi s 15 gólmi. Taktiež pätnásť gólov má na konte mladý Alex Géci. Najproduktívnejším hráčom tímu TSS Group Spartak Dubnica je však iný útočník prvej formácie Šimon Beták s 32 bodmi. Bránkovisko Dubnice stráži dvojica Matej Kristín (90,71%) a Patrik Lietava (92,50%).

Dnešný zápas môžete sledovať na Niké TV o 18:00 h.