Modré krídla Slovan vs. HK ESMERO Skalica

HK ESMERO Skalica
Piatok 20.01.2023, 18:00 33. kolo Arena Ondreja Nepelu

Doma vyzveme Záhorákov

V kalendárnom roku 2023 v každom zápase Modré krídla získali aspoň jeden bod. Zo šiestich zápasov dokázali v troch zvíťaziť a v troch zápasoch brali bod po prehre v predĺžení, alebo samostatných nájazdoch. Skalica nazažíva najlepšie obdobie, keď jej konkurenti na postup do Tipos Extraligy (Žilina, Humenné) odskočili v tabuľke a Skalica padla až na piate miesto, keď po poslednom zápase ju predbehol Martin a Trnava.

Najlepším strelcom a najproduktívnejším hráčom Skalice je americký útočník Conor Landrigan s 27 bodmi (12+15). V tíme stýále pôsobí miláčik bratislavského publika Martin Hujsa, ktorý aj vo vyššom veku má na konte úctihodnných 23 bodov (8+15). Najviac asistencií má na konte krídlo prvého útoku Patrik Janáč (17). V bráne má dôveru Patrik Bernát s 92,10% úspešnosťou zákrokov.

Modré krídla budú dnes chcieť nadviazať na zlepšené výkony a poraziť súpera zo Záhoria. Vstupenky na zápas dostupné v Ticketportal SK. Pernamentkári majú vstup voľný.