TSS Group Spartak Dubnica vs. Modré krídla Slovan

TSS Group Spartak Dubnica
Modré krídla Slovan
Piatok 30.12.2022, 18:00 26. kolo ZŠ Dubnica n/Váhom

Posledný zápas v roku v Dubnici

V poslednom zápase kalendárneho roku 2022 narazia na seba dva tímy, ktoré spolu susedia v tabuľke TIPOS SHL. Dubnica pohybujúca sa na siedmom mieste tabuľky bola doposiaľ v dvoch tohtosezónnych dueloch úspešnejšia. V treťom meraní síl tak budú mať čo Modré krídla tímu z Považia vracať.

V predchádzajúcom zápase súťaže  (28. decembra) zdolala Dubnica Trnavu 4:2, naopak Modré krídla nestačili na Levice 1:3.

V tíme Dubnice je najproduktívnejším hráčom pravé krídlo prvého útoku Šimon Beťák s 23 bodmi (11+12). Za ním nasleduje dvojica mladých hráčov Lukáš Škvarek a Alex Géci, ktorí v minulosti obliekali dres organizácie Slovana.

V Modrých krídla je najlepším strelcom Dušan Klučiar (10g) a najproduktívnejším útočníkom Ján Petriska (20b), ktorý však dnes nastúpi za A tím Slovana proti Nitre.

Zápas Dubnica - Modré krídla môžete sledovať na NIKÉ TV.