3 1
Modré krídla Slovan
Streda 28.12.2022, 18:00 25. kolo ZŠ Levice

Z Levíc odchádzame bez bodu

Pred stretnutím skóre vzájomných zápasov bolo vyrovnané 1:1. No dnešné stretnutie dopadlo pozitívne pre domáci tím a zvýšila sa vzájomná bilancia na 2:1. Prvú tretinu na ľade dominovali hráči v žltých dresoch a nepustili Modré krídla k väčším šanciam. Skóre sa podarilo otvoriť Leščenkovi. V prostrednej časti hry čelili Krídla trom oslabeniam, v ktorých ich podržal brankár, ktorý počas zápasu čelil technickým problémom s korčuľou, čo prinútilo Bratislavu prestriedať brankárov a do hry sa zapojil aj Noskovič. Po nevyužitých presilových hrách Levíc sa do samostatného úniku dostal Leščenko, ktorému sa podarilo druhýkrát prekonať brankára. Do tretej tretiny naskočili Modré Krídla so zvýšenou aktivitou, čím znížili vedenie domácich po strele Klučiara na 2:1. Jednogólový rozdiel Modré krídla udržali len tri minúty. Po asistencii Leščenka sa presadil Solomončak, ktorý si tak pripísal prvý gól za Levice. Dej hry bol dopĺňaný skvelou atmosférou fanúšikov, ktorí sa stali šiestym hráčom na ľade.