Modré krídla Slovan vs. HC 19 Humenné

HC 19 Humenné
Streda 07.12.2022, 18:00 21. kolo Arena Ondreja Nepelu

Krídla nestačili na rozbehnuté Humenné

Úvodná tretina nenaznačovala, že by sa zápas mal skončiť podľa papierových predpokladov. Hoci hostia z Humenného mali viacej z hry, Modré krídla hrozili rýchlymi protiútokmi. O úvodný gól zápasu sa postaral hosťujúci útočník Lukáš Lačný, ktorý prekonal domáceho brankára Samuela Baroša.

Inkasovaný gól odpor Modrých krídiel nezlomil, viackrát podržal hosťujúci gólman Krasanovský. V polovici zápasu sa dvomi rýchlymi gólmi po sebe presadil útočník Humenného Dominik Borov a ukľudnil tak hru favorita zápasu.

V treťom dejstve sa hneď v úvode presadil hosťujúci Jakub Ragan. Krídla sa nevedeli presadiť, na opačnej strane po chybe v rozohrávke domácich sa sám pred bránou presadil Kristián Horvát. V závere už len kozmeticky upravil výsledok zápasu Michal Matoušek, keď tečoval strelu Samuela Feretu. Modré krídla tak podľahli Humennému 1:5.