HC MIKRON Nové Zámky
3 2
Piatok 27.01.2023, 18:30 33. kolo ZŠ Nové Zámky

V Nových Zámkoch rozhodli samostatné nájazdy

V zápasoch Slovan verzus Nové Zámky vždy platilo - môj dom, môj hrad. Úvod zápasu patril Slovanistom, keď už v druhej minúte sa po strele Michala Sersena presadil po dorážke Tomáš Torok. Domáci však dokázali odpovedať v desiatej minúte gólom Ondrušeka. Slovan dokázal preťažil prevahu v závere tretiny gólom Mackenzieho.

V druhej tretine sa domácim podarilo vyrovnať skóre vďaka gólu útočníka menom Troy Loggins. Domácich viackrát podržal domáci brankár Kantor.

Tretia tretina nepriniesla veľa šancí. Tie, ktoré prišli, zneškodnili dobre chytajúci Kantor - Coreau. Zápas sa dostal do samostatných nájazdov, v ktorých sa za Slovan presadil len Danill Fominykh. Za domácich sa presadil Johson a Tomáš Mikúš, ktorý rozhodol o víťazstve domácich 3:2 po nájazdoch.