HK DUKLA Trenčín
3 5
Štvrtok 19.01.2023, 18:00 31. kolo ZŠ Dubnica n/Váhom

Slovan sa vrátil na čelo tabuľky

Slovan už v Dubnici v tejto sezóne raz hral, na druhý sviatok vianočný zvíťazil vo vyrovnanom zápase 2:1 po predĺžení, keď rozhodujúci gól dal Milan Kytnár. Dnešný zápas odštartoval gól Slovana už v 64. sekunde zápasu, keď prečíslenie dva na jedného využil Tomáš Zigo.

Domáci v druhej tretine dvomi zlepenými gólmi otočili stretnutie. Vyrovnávajúci gól zaznamenal Flick, do vedenia poslal domácich Čacho. Slovan odpovedal v 29. minúte zápasu, keď Zigo prihrával spoza brány na voľného Gachulinca a ten prekonal domáceho Romana Durného. O pár minút takemr identickým gólom poslal Slovan do vedenia TomášTorok, asistoval Miroslav Preisinger. Víťazný gól duelu strelil v 36. minúte Marcel Haščák. Domácim v závere nevyšla power play, triumf Slovana spečatil gólom do prázdnej bránky Brant Harris. Slovan vedie ligu o bod pred Zvolenom, Trenčín zostal na deviatom mieste.

Najbližší zápas odohrá Slovan v nedeľu 22.1. 2023 proti Liptovskému Mikulášu. Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal SK.