4 0
Modré krídla Slovan
Piatok 11.03.2022, 17:30 2. kolo Niké Aréna Žilina

Dnes druhý zápas v Žiline

V prvom zápase na ľade favorita zo Žiliny odohrali Modré krídla vyrovananý zápas. Súperovi nedarovali vyšší počet šancí a prehrali najtesnejším rozdielom 0:1. V záverečnej tretine mali viacero príležitostí na vyrovnanie zápasu, avšak domáci brankár zostal neprekonaný. V bráne krídiel taktiež s istotou pôsobil Samuel Hlavaj. Nechýbalo veľa a Modré krídla mohli zaknihovať úspech na úkor prvej Žiliny. Tréner Rudolf Jendek chválil výkony mladých Bratislavčanov.

Chlapcom musím podakovať za dobrý výkon. Boli sme trpezliví, čo nám priviedlo šance v poslednej tretine. Dostali sme len jeden gól v oslabení. Pre nás sa nič nekončí, zajtra sa budeme snažiť opäť uspieť.

V dnešnom zápase by mala nastúpiť podobná zostava, ako to bolo v prvom zápase. Stretnutie začína o 17:30. Priamy prenos možete sledovať na webe hockeyslovakia.sk.