HC Topoľčany vs. Modré krídla Slovan

HC Topoľčany
Modré krídla Slovan
Streda 16.02.2022, 18:00 39. kolo ZŠ Topoľčany

Dnes štvrtý zápas v sezóne s Topoľčanmi

Dnešným pútavým zápasom bude stret domácich Topoľčian s Modrými krídlami. „Žochári" nás doposiaľ  trikrát porazili, vo vrecku majú navyše duely k dobru, ktoré by chceli využiť na poskočenie z piateho miesta vyššie. Modré krídla majú odohratý rovnaký počet duelov ako náš súper. Na topoľčiansky ľad síce pricestujeme s piatimi prehrami po sebe, no motiváciou nám bude definitívne potvrdenie svojho miesta medzi desiatkou najlepších.

V tíme Topoľčian je bodovým lídrom obranca Michal Novák, ktorý dovedna nazbieral 34 bodov (9+25). Najlepšim strelcom tímu súpera je ruský útočník r. nar. 2000 Andrei Legalin so 14 presnými zásahmi, ku ktorým pridal 13 asistencií na gól. V bráne dostáva najväčší priestor Erik Kompas s 93,82% úspešnosťou zákrokov.

Zápas o 18:00 je vysielaný na webe hockeyslovakia.sk.