HK Brezno vs. Modré krídla Slovan

Modré krídla Slovan
Nedeľa 20.02.2022, 18:00 38. kolo Aréna Brezno

Dôležitý zápas v Brezne

Hráči Modrých krídel nedokázali nadviazať na svoje výkony z konca minulého mesiaca a február im zatiaľ vôbec nevychádza. Druhý kalendárny mesiac v roku im doposiaľ nepriniesol ani jedno víťazstvo, dôsledkom čoho prišli o množstvo dôležitých bodov.

So svojimi nedávnymi výkonmi nemôže byť spokojný ani ich najbližší súper z Brezna. „Rytieri“ si z posledných šiestich stretnutí odnášali body len raz a výrazne si tak skomplikovali boj o predposlednú priečku, ktorá zaručuje zotrvanie v druhej najvyššej súťaži Tipos SHL. Z troch vzájomných duelov týchto celkov sa po základnej hracej dobe rozhodlo len raz, čo značí, že aj dnes podvečer môžeme očakávať mimoriadne vyrovnané stretnutie.

V prípade víťazstva alebo akéhokoľvek bodového zisku našich Modrých krídiel si mužstvo zabezpečií účasť v baráži play off o postup do štvrťfinále TIPOS Slovenskej hokejovej ligy.

Zápas začína o 18:00 h Sledovať môžete live stream na webe hockeyslovakia.