HK Skalica vs. SLOVAN Bratislava B

HK iClinic Skalica
Modré krídla Slovan
Streda 27.10.2021, 17:00 12. kolo Skalica Aréna

Po sérii víťazstiev prehra proti Skalici

SKALICA - MODRÉ KRÍDLA SLOVAN 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Góly: 15. Štumpf (Janáč, Šmach), 29. Jaša (Šátek, Šišolák), 47. Galimov (Šmach, Nemec), 50. Nemec (Štumpf), 60. Nemec (Štumpf, Šišolák) – 21. Preisinger (Klučiar), 35. Lukošik (Presinger, J. Uram)

Rozhodovali: Hatala – Hájnik, Rehák

Vylúčení: 10:6, navyše O. Janík (Skalica) 5+DKZ za hrubosť, Škultéty (Modré Krídla Slovan) 5+DKZ za hrubosť

Presilovky: 0:1

Oslabenia: 0:0

Strely: 36:34

435 divákov

Skalica: Borák - D. Kadlečík, Šmach, Rapant, O. Janík, Hílek, Vidovič, Mizerák - Hujsa, Nemec, Štumpf - Šišolák, Jaša, Šátek - Janáč, Včelka, A. Kotzman - Kotvan, Kuba, Galimov

Tréner: Michal Ružička

Modré Krídla Slovan: Beke - Hauser, Krakovský, Škultéty, Verčík, Luža, Fatul, Beňo - J. Uram, Preisinger, Klučiar - Ožvald, R. Petráš, Jendek - Lukošik, Kundrik, Lepskii - Abaffy

Tréner: Rudolf Jendek

"Dnes sme čelili kvalitnému súperovi a bohužiaľ už tretí zápas sme nastúpili len s troma útočnými formáciami. V tomto náročnom zápasovom programe nám už postupne začali dochádzať sily a v rozhodujúcich momentoch tak chýbal ten povestný jeden krok, ktorý sme v posledných zápasoch mali vždy navyše, čo sa nakoniec odzrkadlilo aj na výsledku zápasu," uviedol hlavný tréner Rudolf Jendek.

Nasledujúci zápas odohrájú mladíci z Modrých krídiel v nedeľu doma proti Dubnici.