4 2
Streda 17.11.2021, 18:00 16. kolo ZŠ Spišská Nová Ves

Slovan v Spišskej Novej Vsi nedokázal zvíťaziť

HK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)

Góly: 24. Nieminen (Ouellet, Atwal), 29. Vartovník (Tomala, Ščurko), 35. Štrauch (Petgrave, Tyczynski), 60. Nieminen (Kuru, Rapáč) – 25. Harris (Maier), 57. Harris (Rapuzzi).

Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Petgrave, Malina, Ouellet, Atwal, Romaňák, Česánek, Ordzovenský – Štrauch, Tyczynskí, Majdan - Nieminen, Kuru, Rapáč – Hamráček, Vrábeľ, Ščurko – Tomala, Vartovník, Giľák

HC SLOVAN Bratislava: Gudlevskis (Windsor) – Sersen, Maier, Valach, Gachulinec, Mackenzie, Beňo, Golian – Yogan, Haščák, Kytnár - Harris, Rapuzzi, Matoušek – Šotek, Gašpar, Sukeľ – Jääskeläinen, Fominych, Bezák

V prvej tretine sa hral rýchly hokej bez vyložených šancí. Hra sa často neprerušovala a hráči oboch mužstiev tak išli po prvej tretine do šatní bez streleného gólu. Všetko podstatné sa odohralo v druhej tretine. Skóre zápasu otváral strelou do horného rohu Gudlevskisovej brány útočník domácich Nieminen. Minútu na to vyrovnával tečom Brant Harris. Skóre sa menilo opäť o minútu, keď domácich poslal do vedenia Vartoník. V závere druhej tretiny na 3:1 zvyšoval Andreas Štrauch. V tretej tretine tlak Slovana neprichádzal. Tri minúty pred koncom znížil druhým gólom v zápase Harris. Domáci následne gólom do prázdnej brány upravili výsledok na konečných 4:2.