Z legionárov zostáva iba Pecararo

HC SLOVAN Bratislava skladá káder A mužstva na novú sezónu, časť hráčov sa tento týždeň zapojí do prvej fázy letnej prípravy na suchu.

Z hráčov vlaňajšej súpisky majú ešte platnú zmluvu na ďalšiu sezónu obrancovia Andrej Golian, Ladislav Romančík a útočníci Adam Lukošik, Roman Kukumberg a Daniil Fominykh, s ktorým je však klub dohodnutý na výmene.

K nim v priebehu posledných dní pribudli opory kapitán Michal Sersen, brankár Denis Godla a najproduktívnejší útočník Liam Pecararo.

Ďalších hráčov s predĺženými kontraktmi predstaví klub v najbližších dňoch.

Z rezervného tímu Modré krídla Slovan si klub zabezpečil služby mladého brankára Patrika Andrisíka (2003), reprezentačného obrancu do 20 rokov Tomáša Královiča (2005) a útočníkov Tomáša Dudáša (2004) a Patrika Masnicu (2005), ktorí budú v novej sezóne súčasťou A tímu Slovana.

Naopak, klub už neponúkol nové zmluvy zahraničným hráčom Patrickovi Holwayovi, Juliusovi Bergmanovi, Émilovi Poirierovi, Brendanovi Ranfordovi, Brettovi Findlaymu, ani Samsonovi Mahbodovi. V klube končia tiež slovenskí hráči Michal Beňo, Tomáš Török, Samuel Petráš a Samuel Baroš. Slovan všetkým ďakuje za odvedené služby počas náročnej sezóny a v ďalšej kariére im želá veľa úspechov.


Časopis Powerplay

05/2024:

V najnovšom čísle POWERPLAY 05 sa dočítate:

  • Profil Denisa Godlu: Minister obrany z kráľovského mesta
  • Predstavujeme: Európska premiéra Patricka Holwaya
  • Rozhovor s trénermi Petrom Oremusom a Andrejom Kmečom
  • Pamätné momenty z histórie Slovana: Počas výluky priali hviezdy Slovanu
  • Slovanisti vo svete: Rok Tičar