Vstupenky na derby Slovan vs Košice pod holým nebom v Prahe už v predaji

Slovan sa v novej sezóne v jednom zápase predstaví aj hokejovým fanúšikom v Prahe, a to v tradičnom derby proti Košiciam, ktoré bude ako regulárny súťažný zápas Tipos extraligy 2024/25 zároveň súčasťou jedinečného hokejového podujatia Winter Hockey Games 2024.

Zápas sa odohrá v sobotu 7. decembra 2024 o 13:00 h pod holým nebom na ľadovej ploche, ktorá bude umiestnená na známej Letenskej pláni v pražskej mestskej časti Praha 7 - Bubeneč, hneď oproti futbalovému stánku Sparty Praha, s nádherným výhľadom na Pražský hrad a katedrálu sv. Víta.

Kapacita hľadiska bude takmer 17 tisíc divákov, z toho 4 tisíc miest za oboma bránkami bude na státie.

Predpokladá sa, že zápas dvoch odvekých rivalov a rekordných slovenských šampiónov zaujme aj českých hokejových fanúšikov, ako aj početnú komunitu Slovákov žijúcich a pracujúcich v regióne hlavného mesta ČR Prahy.

Vstupenky na zápas si však už teraz v dostatočnom predstihu môžu zakúpiť fanúšikovia Slovana jednoducho online prostredníctvom portálu Ticketportal: 

Vstupenky sú vo viacerých cenovaných kategóriách 590 Kč, 790 Kč, 1 190 Kč, 1 390 Kč, t.j. 24 eur, 32 eur, 48 eur a 56 eur.

Tu je niekoľko dôležitých informácií:

  • SEKTOR D je určený pre fanklub HC SLOVAN a všetkých fanúšikov, ktorí sa chcú pridať a podieľať na aktívnom povzbudzovaní. Je na státie a nachádza sa za bránkou Slovana v obrannom pásme
  • Sektory na sedenie odporúčané pre fanúšikov Slovana sú nasledovné: A3, A7, B3 (pozdĺžne tribúny), A4, A8, B4 (rohy hľadiska)
  • Sektor pre vozíčkarov je zatiaľ v riešení, informácie budú priebežne doplnené.
  • Záujemcovia o VIP hospitality môžu kontaktovať priamo organizátorov zápasu, agentúru Eniva s.r.o. Praha na webovej stránke: www.winterhockeygames.com

Tento zápas nebude súčasťou plánu permanentky "HC SLOVAN 2024/25", keďže ho náš klub neorganizuje. Napriek tomu, po vzájomnej dohode sa organizátori rozhodli poskytnúť zľavu 20 % permanentkárom HC SLOVAN zo sezóny 2023/24. Zľava bude platiť pre prvých 200 ks zakúpených vstupeniek do sektoru na státie (D) a prvých 600 ks zakúpených vstupeniek do sektorov na sedenie (okrem VIP). Na jeden nákup je možné uplatniť zľavu max. na dve vstupenky.

Zľavové kódy budú zaslané držiteľom permanentiek zo sezóny 2023/24 mailom vo forme klubového newsletteru iSlovan.


Časopis Powerplay

05/2024:

V najnovšom čísle POWERPLAY 05 sa dočítate:

  • Profil Denisa Godlu: Minister obrany z kráľovského mesta
  • Predstavujeme: Európska premiéra Patricka Holwaya
  • Rozhovor s trénermi Petrom Oremusom a Andrejom Kmečom
  • Pamätné momenty z histórie Slovana: Počas výluky priali hviezdy Slovanu
  • Slovanisti vo svete: Rok Tičar