V prvom zápase predkola úspešnejší domáci

Stav série je 1:0 pre Považskú Bystricu.

HK ´95 Považská Bystrica - Modré krídla Slovan 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Góly: 24. Murtazin (J. Ďurkech, Turian) 31. Drevenák (Pšurný, Zaťko) 40. Šefčík (L. Hrušík) 44. J. Zlocha (Jakubec, Drevenák) 49. Drevenák (J. Zlocha) – 44. Žabka (Fatul) 56. Danišovský (Géci). Rozhodovali: Valach, Tornay – Holienka, Wolf, strely: 32:30 vylúčení: 8:6, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 230 divákov

Považská Bystrica: Lamper – Turian, J. Ďurkech, Zaťko, L. Ďurkech, Surán, Šefčík, K. Dvonč, Duran, – Drevenák, J. Zlocha, Murtazin – L. Hrušík, Pšurný, Jakubec – Vlčinskij, Rufati, Švantner – Turan, Ligas, Krieger

Modré krídla: Hlavaj – Žabka, Fatul, Škultéty, Verčík, Hauser, Parobek, P. Kotzman, Mrva – Klučiar, Uram, Chalupa – Gašpar, Bezák, Danišovský – Petriska, R. Petráš, Lepskij – Géci, Trubač, Škvarek

Po základnej časti siedma Považská Bystrica si bude v kvalifikácii merať sily s desiatym celkom Modrých krídel. Úvodné buly celej série sa hodilo na ľade „panterov“ a prvých dvadsať minút gólové momenty neprinieslo. Tie prišli na rad až v prostrednom dejstve, počas ktorého sa trikrát presadili domáci hokejisti. Po prestávke vynútenej problémami s časťou ľadovej plochy pri mantineli sa mohla začať záverečná tretina súboja, ktorej štvrtá minúta ponúkla po jednom góle na oboch stranách. Presný zásah pridali oba tímy aj v nasledujúcich minútach duelu, ktorý priniesol víťazstvo hostiteľa 5:2. Stav sŕie je tak 1:0 pre Považskú Bystricu.