V Nitre dnes rozhodujúci zápas

Juniori HC SLOVAN Bratislava otočili stav série s Nitrou a dnes zabojujú o postup.

Zverenci Michala Dostála a Mareka Babiča odohrali svoje prvé dva zápasy na ľade Nitry, v ktorých nedokázali súpera prekvapiť a ukradnúť mu bod z domáceho prostredia. Po prehrách 3:4 a 3:5 privítali Slovanisti doma Nitru za stavu série 0:2.

V sobotňajšom zápase juniori HC SLOVAN viedli po góloch Deja, Géciho a Lukošíka už 3:0, nakoniec sa tešili z výhry 3:2. V nedeľu sa vo štvrtom zápase zrodila remíza 3:3, ktorú rozhodli až samostatné nájazdy, v ktorých boli úspešnejší hráči z hlavného mesta. Víťazný nájazd predviedol František Dej. V oboch domácich zápasoch dobrými výkonmi podržal tím brankár Richard Noskovič.

Dnes, v utorok 12. apríla o 17:00, odohrajú juniori Slovana rozhodujúci zápas na ľade Nitry, kedže séria sa hrá na tri víťazné stretnutia.