V lige majstrov so zmenami v zložení útokov

V dnešnom večernom zápase Champions Hockey League proti švajčiarskemu Rapperswil-Jona Lakers urobili tréneri Slovana zmeny v prvých dvoch útokoch.

Do brány sa v dnešnom stretnutí opäť postaví Jared Coreau, druhým gólmanom bude Samuel Baroš.

V defenzíve nastala jediná ale podstatná zmena. Vzhľadom na náročný program v najbližších dvoch týždňoch dali tréneri voľno kapitánovi mužstva Michalovi Sersenovi. Toho v treťom obrannom páre nahradí Andrej Golian. Prvé dve formácie budú hrať v stabilnom zložení. Na poste siedmeho beka bude dnes Patrik Maier.

Oveľa väčšie zmeny sa dnes večer týkajú prvých dvoch útokov. Tréneri nasadia rovnakú dvanástku útočníkov, ako vo víťaznom zápase proti Nitre, jednotlivé formácie však poprehadzovali. Prvým centrom Slovana bude dnes Tomáš Zigo, na krídlach má Marcela Haščáka a Daniila Fominykha. Ako druhá je písaná formácia centra Brant Harris so Samuelom Takáčom. Na krídle tohto útoku bude dnes hrať Liam Pecararo. Centrom tretieho útoku bude Jakub Minárik, krídla zostali bezo zmeny v podaní Tomáša Matouška a Adama Lukošíka. Štvrtý útok nastúpi v rovnakom zložení ako v nedeľu proti Nitre. Centrom bude Adam Bezák a na krídlach Tomáš Török a Alex Šotek.

Predpokladaná zostava HC SLOVAN Bratislava:
Coreau (Baroš) - Ackered, Valach, Haščák, Zigo, Fominykh - Beňo, MacKenzie, Takáč (C), Harris, Pecararo - Gachulinec, Golian - Matoušek, Minárik, Lukošík - Maier, Török, Bezák, Šotek. Tréneri: Pardavý, Podkonický, Kapuš.