V bránke Hlavaj, v druhom útoku aj nová posila Duke

Tréneri dnes po troch odychytaných zápasoch doprajú oddych brankárskej jednotke Coreauovi, ktoré navyše od zápasu v Trenčíne trápi črevná viróza.

V bránke tak bude od úvodu Samuel Hlavaj, ktorý sa dobre rozchytal v piatkovom zápase Modrých krídiel Slovan proti Skalici (3:2sn). Náhradníka mu bude robiť Samuel Baroš.

Obranné dvojice nastúpia v rovnakom zložení ako pri triumfe nad Trenčínom. Z pozície siedmeho obrancu bude rotovať Michal Beňo.

V Trenčíne sa gólovo presadili druhý a tretí útok, aj napriek tomu, že v zostave chýbal Daniil Fominykh, ktorý má naďalej bolestivo nastrelenú sánku v domácom zápase so Zvolenom a nemôže nastúpiť ani dnes popoludní. V ruhom útoku sa po prvý raz po transfere z Nitry do Slovana predstaví čoskoro 27-ročný stredný útočník Reid Duke, na krídlach bude mať Ziga a novopečeného reprezentanta Lukošíka.

Rolu centra tretieho útoku pri krídlach Haščákovi a Törökovi, ktorí otáčali v prospech Slovana zápas proti Trenčínu, zaujme Milan Kytnár. Preisinger sa tak posúva do štvrtej formácie k Šotekovi a Petriskovi.

PREDPOKLADANÁ ZOSTAVA HC SLOVAN BRATISLAVA V ZÁPASE PROTI MHk 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ:

Hlavaj (Baroš)
Golian, MacKenzie - Takáč, Harris, Pecararo