Táto zostava zabojuje o zisk Pohára Dušana Pašeka

Slovan vykorčuľuje do rozhodujúceho zápasu o víťazstvo v základnej časti Tipos extraligy s Jaredom Coreauom v bránke, ako aj s uzdravenými Mattom MacKenziem a Samuelom Takáčom.

Druhí dvaja na poslednú chvíľu chýbali v zostave v nevydarenom zápase v Liptovskom Mikuláši a ich strata sa ukázala ako citeľná, najmä v presilovkách.

Dnes by mali hrať do začiatku zápasu, rovnako ako brankár Jared Coreau, ktorému síce posledný zápas príliš nevyšiel, ale tréneri mu ako avizovanej brankárskej jednotke pre play off chcú po takmer trojtýždňovej absencii dopriat ďalšie zápasové minúty, navyše Coreau vychytal proti Zámkom čisté konto v oboch doterajších vzájomných domácich zápasoch.

Naopak, Marcel Haščák a Tomáš Matoušek už zrejme zasiahnu až do štvrťfinále play off, rovnako ako Adam Lukošík, ktorého zranenie je vážnejšie a vyžaduje si dlhšiu rehabilitáciu.

Obranné dvojice budú dnes hrať v stabilnom zložení Golian - MacKenzie, Maier - Kallen, Sersen - Gachulinec, siedmym bekom je Beňo.

Po návrate Takáča do zostavy je prvá formácia kompletná. Na centri druhého útoku bude dnes Milan Kytnár. V treťom útoku bude hrať v strede Jakub Minárik, pričom Reid Duke sa presúva na krídlo tretieho útoku.

Do štvrtej formácie sa vracia skúsený Miroslav Preisinger, na krídlach bude mať Romana Kukumberga a Tomáš Töröka.

Predpokladaná zostava HC SLOVAN Bratislava dnes proti HC MIKRON Nové Zámky:

Coreau (Hlavaj)
Golian, MacKenzie - Takáč, Harris, Pecararo