Storočnicové dresy spoznali dražobnú cenu

Majstrovské dresy HC SLOVAN Bratislava sa vydražili za 12 771 EUR.

Výsledná suma celej sady sa vyšplhala na číslo 12 771 eur. Hráči HC SLOVAN Bratislava využívali tento dres ako tzv. druhú alternatívnu sadu v 12-tich zápasoch počas základnej časti Tipos Extraligy a v zápasoch vyraďovacej časti play-off. V play-off tieto dresy nenašli premožiteľa.

Zápasy play-off:

•             2. zápas švrťfinále proti HC Grotto Prešov, výhra 2:1 (góly: Valach, Zigo)

•             1. zápas semifinále proti HC Košice, výhra 5:2 (góly: Yogan, Jääskeläinen, Yogan, Takáč, Rapuzzi)

•             5. zápas finále proti HK Nitra, výhra 3:2 (góly: Yogan, Lukošík - prvý gól v extralige, Harris)

Logo, ktoré je dominatné na hrudi storočnicových dresov, bolo vykreované voľným grafickým zoskupením K2 DESIGN od autorov Petra Kačenku a Rastislava Maršálka.

Najcennejším kúskom je dres Michala Sersena, ktorý takmer prekročil tisíc EUR. Nakoniec sa súboj o dres kapitána zastavil na čísle 989 eur. Cez 800 eur išiel dres Marcela Haščáka, presne 800 eur si nový majiteľ musí pripraviť na dres Branta Harrisa. Dres bronzového medailistu z olympiády Samuela Takáča sa vyšplhal na sumu 656 eur. Vôbec najviac ponúk, presnejšie 109, sme zaznamenali na dres Milana Kytnára. Prihodení bolo v súčte 656. HC SLOVAN Bratislava ďakuje všetkým dražiteľom za obrovský záujem o dresy. V krátkej dobe budú kontaktovaní klubom ohľadom spôsobu úhrady dresu a jeho prevzatia.