S Dubnicou len s jedným bodom

Modré krídla nedokázali v 15. kole TIPOS Slovenskej ligy zdolať na domácom ľade tím TSS Group Spartak Dubnica.

V prvej tretine sa oba tímy dostávali do šancí len sporadicky. Hosťujúca Dubnica pohrozila v presilovej hre už v druhej minúte zápasu po faule domáceho Krakovského. Domáci brankár Samuel Baroš však držal dobrými zákrokmi čisté konto. V 19. minúte po dobrom napadaní útočníkov Dubnice stratili domáci pri rozohrávke puk a hosťujúci Urban mal dostatok času presne namieriť.

Druhú tretinu odštartoval tvrdý bodyček od domáceho Bohunického, ktorý následne skončil pästnou výmenou medzi Buchtelom a domácim Bohunickým. V 35. minúte zabojoval v útočnom pásme domáci Fetkovič a strelou spoza obrancu prekonal hosťujucého brankára. Do záverečnej tretiny sa tak išlo za vyrovnaného stavu 1:1.

V tretej tretine sa oba tímy snažili nakloniť zápas na svoju stranu. Desať minút pred koncom využili presilovú hru Modré krídla, keď sa strelou od modrej čiary premiérovo v sezóne presadil Jozef Myšiak. V 56. minúte sa  po aktivite Škvareka dostal puk Mikulovi a ten prekonal domáceho brankára a poslal zápas do predĺženia. V predĺžení gól nepadol a prišli na rad samostatné nájazdy. V nich boli úspešnejší hostia z Dubnice, o víťazný nájazd sa postaral pekným zakončením Alex Géci.