Prinášame zostavu Slovana na ľade Prešova

Zápas na východe Slovenska má začiatok o 19:00 h.

Tréneri Slovana dajú do brány opätovne Clinta Windsora, ako dvojka bude dnes pripravený Samuel Hlavaj.

V obrane máme k dispozícii sedmičku bekov v nezmenených dvojiciach. Andrej Golian má pri sebe Matta Mackenzieho, Patrik Maier dostane priestor pri Danielovi Gachulncovi, tretiu dvojicu tvorí Juraj Valach a Alex Breton. Siedmym bekom je Michal Beňo.

Na skvelý zápas v Banskej Bystrici bude chcieť nadviazať trio Andrew Yogan, William Rapuzzi a Marcel Haščák. V druhom útoku dnes dostane namiesto Rastislava Gašpara príležitosť Daniil Fominykh, s ním nastúpi Brant Harris a Joona Jääskeläinen. Tomáš Matoušek sa posúva k Jakubovi Sukeľovi a Milanovi Kytnárovi. Pripravení budú aj útočníci Martin Belluš, Miroslav Preisinger a Alex Šotek, ktorí spolu tvoria štvrtý útok.

Zostava HC SLOVAN: Windsor (Hlavaj) - Golian, Mackenzie, Yogan, Rapuzzi, Haščák – Maier, Gachulinec, Fominykh, Harris, Jääskeläinen – Breton, Valach, Sukeľ, Kytnár, Matoušek – Beňo, Belluš, Preisinger, Šotek.