Príďte znovu podporiť Modré krídla priamo na štadión

PO DVOCH MESIACOCH BUDÚ MÔCŤ FANÚŠIKOVIA ZNOVU NAŽIVO VIDIEŤ V ZÁPASE MODRÉ KRÍDLA SLOVAN.

Fanúšikovia Modrých krídiel Slovan budú môcť naživo sledovať hokejový zápas už na budúci týždeň v stredu 19. januára. V dôležitom zápase o baráž do play off bude súperom našej rezervy tím HK Gladiators Trnava. Zápas sa odohrá na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Ružinove, ktorý sa na tri januárové zápasy stal dočasným domovom krídiel počas konania Majstrovstiev Európy v hádzanej mužov na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Podľa nedávno prijatých odporúčaní Vlády SR k uvoľneniu opatrení pre návštevnosť hromadných športových podujatí, ktoré by mali vyjsť v týchto dňoch Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR, budú na zápas môcť ísť diváci v režime OP, tzn. kompletne zaočkovaní alebo po prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami. K dispozícii bude približne 850 miest (25 percent kapacity štadióna). Na zápas budú platiť tak ako v prvej časti sezóny aj permanentky HC SLOVAN 2021/22.

Zápasové vstupenky pôjdu do predaja online prostredníctvom Ticketportal v druhej polovici tohto týždňa.