Posledná šanca na permanentku

Po vyše štyroch mesiacoch pomaly končí predaj permanentiek na sezónu 2022/23. V predaji budú už iba do štvrtka 13. októbra 2022, či už online prostredníctvom webového portálu Ticketportal, alebo v pokladniach Zimného štadióna Ondreja Nepelu v pracovných dňoch od 14:00 do 18:00 h.

V predaji zostáva posledný týždeň Permanentka HC SLOVAN EXTRALIGA 2022/23, ktorá obsahuje všetky domáce zápasy základnej časti a samozrejme celé domáce playoff. Spolu môže ísť o 27 až 37 zápasov, v závislosti od postupu Slovana v play off.

Permanentka Extraliga stojí od 240 do 360 eur, rozdiel v cene ovplyvňuje výber konkrétneho sektoru v hľadisku.

Ak by Slovan aj odohral najmenší možný počet zápasov v play off (2), priemerná cena vstupného na zápas pri využití permanentky vychádza na 8,90 až 13,30 eur. Zľava oproti súčtu cien zápasových vstupeniek predstavuje cca 20 %. Samozrejme, každým ďalším zápasom v playoff  sa kúpa permanentky stáva výhodnejšou. Navyše, ako ukázal záver vlaňajšej majstrovskej sezóny, na rozhodujúce zápasy majú na Slovane reálnu šancu sa dostať iba držitelia permanentiek.

Kde sa dá permanentka kúpiť?

1. Pokladne Zimného štadióna Ondreja Nepelu (ul. Odbojárov): Pondelok - piatok 14:00 - 18:00 h
  2. Ticketportal OC Central (prízemie), (Metodova 6): Pondelok - nedeľa 9:00 - 21:00 h
  3. online cez www.ticketportal.sk (je potrebné mať vytvorený účet)

Čo všetko je zahrnuté v cene permanentky?

• všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v základnej časti TIPOS extraligy 2022/23 (25),
  • všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v Kaufland play off 2022/23 (2 až 12)
  • všetky domáce zápasy B tímu Modré krídla Slovan
  • predkupné právo na +4 zápasové vstupenky na vybrané domáce zápasy play off,
  • predkupné právo na permanentku na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za cenu min. o 15% nižšiu, ako bude cena pre nového permanentkára,
  • narodeninové želanie alebo iný špeciálny odkaz na videokokocke počas domáceho zápasu s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene.

Aké sú zľavy a vstupenky pre deti?

• Dieťa do 6 rokov zadarmo bez nároku na vlastné sedadlo (narodené po 01.08.2016 vrátane)
  • Rodina 1+1: Možnosť zakúpenia rodinnej permanentky 1+1 (rodič + dieťa). Právo na rodinnú permanentku má dieťa narodené v období od 01.08.2007 do 31.07.2016. Predaj iba na predajnom mieste Zimný štadión Ondreja Nepelu
  • Bez nároku na zľavu pre držiteľov ISIC, ITIC, EURO 26.

Ďalšie informácie:

• Sezónna vstupenka “HC SLOVAN PERMANENTKA 2022/23” je prenosná a môže ju ako vstupenku na zápas využiť akákoľvek iná osoba okrem jej držiteľa,
  • Klub nemôže automaticky garantovať účasť v playoff, preto v prípade neúčasti vo vyraďovacích bojoch, príp. rýchleho vypadnutia z playoff nie je možné zo strany držiteľa permanentky uplatniť žiadnu dodatočnú zľavu alebo vrátenie peňazí,
  • stratu, odcudzenie alebo poškodenie permanentky je potrebné ohlásiť úseku marketingu a vzťahov s verejnosťou HC SLOVAN, aby mohla byť karta zablokovaná. O vyhotovenie novej permanentky môže požiadať iba jej držiteľ písomne na emailovej adrese: tickets@hcslovan.sk. Náhradná karta bude vystavená najneskôr do piatich (5) pracovných dní od oznámenia tejto udalosti na sekretariáte klubu, resp. do začiatku najbližšieho domáceho zápasu.