Po troch rokoch v Centrale opäť autogramiáda

V utorok 13. septembra podvečer (17:30 - 19:15 h) zavíta do nákupného centra Central takmer kompletná súpiska HC SLOVAN Bratislava spolu s realizačným tímom na tradičnú predsezónnu predstavovačku spojenú s autogramiádou.

ŽIAĽ, VZHĽADOM NA VIACERO OCHORENÍ HRÁČOV POČAS A PO NÁVRATE Z TRIPU LIGY MAJSTROV MUSÍME PLÁNOVANÚ AUTOGRAMIÁDU ZRUŠIŤ.

O NÁHRADNOM TERMÍNE BUDEME INFORMOVAŤ PO DOHODE S NAŠÍM PARTNEROM - NÁKUPNÝM CENTROM CENTRAL. PREDBEŽNE TO VYZERÁ NA NEJAKÝ TERMÍN PRED VIANOCAMI ALEBO PRED ZAČIATKOM PLAY OFF. ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE.

Predsezónne autogramiády organizoval hokejový Slovan už od jesene 2013. Tá tohtoročná bude už ôsma v poradí, avšak prvá od roku 2019. V predchádzajúcich dvoch sezónach podujatie prekazila pandémia COVID-19 a prísne pravidlá obmedzujúce hromadné podujatia a stretávanie sa ľudí.

Hokejový Slovan už v tomto roku jednu autogramiádu absolvoval. Na začiatku leta sa pridal k svojim futbalovým kolegom z Tehelného poľa a usporiadali spoločnú autogramiádu. Vtedy však nemohlo byť prítomné celé mužstvo, do Centralu napokon prišlo 15 hráčov väčšinou priamo zo svojich dovoleniek. Neboli medzi nimi žiadni legionári, ale ani nové posily. Teraz to bude celkom iné. Na prízemí Centralu sa budú môcť fanúšikovia zoznámiť prakticky s celým mužstvom, ako aj realizačným tímom.

Samotní hráči a tréneri prídu do Centralu na 18:00 h. Po krátkom predstavení každého hráča bude nasledovať samotná autogramiáda, hráči budú podpisovať svoje podpis karty približne 60 minút, resp. pokým bude záujem.

Ešte predtým si čakajúci záujemcovia spoločne s moderátorom Lukášom Turiakom budú môcť vyskúšať svoje vedomosti a znalosti o klube v špeciálnom kvíze, resp. zahrať si jednoduché rýchle hry o klubové suveníry a voľné vstupenky na úvodný domáci extraligový zápas proti Michalovciam (nedeľa 25. septembra).

Súčasťou sprievodného programu budú aj Angels Cheerleaders a maskoty Harvy.


Časopis Powerplay

06/2022:

V najnovšom čísle POWERPLAY 06 sa dočítate:

  • Haščák, Pardavý, Kapuš: Významné zmeny pred novou sezónou
  • Výstava "Hokej menom Slovan"
  • Danube Cup: Letná hokejová lahôdka v Bratislave
  • Nové tváre v drese Slovana
  • Keby bolo keby s ... Michalom Beňom