Opäť sa rozbiehajú mládežnícke súťaže

NA ZÁKLADE ROZHODNUTIA VLÁDY SR ZO STREDY 12. JANUÁRA SA OPÄTOVNE ZAČÍNAJÚ HRAŤ ZÁPASY AJ DETSKÝCH A MLÁDEŽNÍCKYCH HOKEJOVÝCH SÚŤAŽÍ.

Juniorka belasých si na svoj reštart musí počkať ešte o jeden týždeň, keďže jej dvojzápas v Martine bol odložený.

Extraligový dorast privíta na domácom ľade mužstvo MsHK Žilina. Druhé mužstvo dorastu pôsobiace v 1. lige hostí tím z Nových Zámkov.

Starší žiaci sa predstavia na ľade súperov. Zatiaľ čo tzv. "bieli" tím cestuje do Partizánskeho, "modrí" iba k susedom do Ružinova.

Prvé zápasy po dvoch mesiacoch odohrajú aj mladší žiaci.

Vzhľadom k prebiehajúcim ME v hádzanej mužov na hlavnej ploche Zimného štadióna Ondreja Nepelu a prísnym bezpečnostným a logistickým opatreniam nebude počas najbližšieho víkendu možné sledovať domáce zápasy našich družstiev priamo v tréningovej hale B. Živé streamy zo všetkých zápasov však je možné sledovať prostredníctvom TPM (tréningový portál mládeže) na zväzovom webe hockeyslovakia.sk