Slovanistov vyháňal z ľadu rolbár!

VIDEO: Hlavný kouč Slovana bol mimoriadne spokojný so včerajším tréningom.

Hlavný kouč Slovana bol mimoriadne spokojný so včerajším tréningom.

Ako sme už včera avizovali, dnes vám bližšie priblížime dianie na tréningoch belasých počas reprezentačnej prestávky. Počas tohto mezocyklu je čas aj na iné tréningové cvičenia než počas zápasového kolotoča a hráčom Slovana to evidentne prospieva. „Bola radosť sa na to dívať. Dôležité je, aby hráči mali chuť. Venujeme sa napríklad herným a motivačným situáciám, zrazu skončí tréning a chlapci nechceli ísť ani z ľadu. To ma veľmi teší, pretože vidím, že ich to baví,“ povedal hlavný  tréner belasých Zdeno Cíger po včerajšom tréningu, keď naozaj hráčov vyhnal z plochy až rolbár. Počas tréningu odohrali slovanisti aj modelový zápas a bolo v ňom vidieť veľké nasadenie: „Bolo to naozaj dosť vyostrené, pretože teraz je v tíme veľká konkurencia, nakoľko sa po zdravotných problémoch vracia viacero hráčov. Tréning mal mimoriadne veľký náboj, bolo tam všetko, čo tam malo byť.“ Celý rozhovor so Zdenom Cígerom si môžete pozrieť v priloženom videu. Dozviete sa napríklad aj o hráčoch Slovana, ktorí momentálne bojujú v reprezentačnom tíme.