Šatan opäť v belasom

VIDEO: Miro Šatan odohrá päť zápasov za Slovan, prvý má už za sebou.

Miro Šatan odohrá päť zápasov za Slovan, prvý má už za sebou.

Iba dve hodiny pred dnešným zápasom so Zvolenom získal Slovan mimoriadnu posilu - na ľad opäť vykorčuľoval Miroslav Šatan a po dlhšom čase sa znovu predstavil v súťažnom zápase. Keďže jeho rokovania s potencionálnymi záujemcami o jeho služby dospeli momentálne do slepej uličky, rozhodol sa, že pomôže zatiaľ pomôže belasým. "Zbehlo sa to narýchlo, dohodli sme sa prakticky dve hodiny pred zápasom. Za Slovan odohrám päť stretnutí, aby som sa dostal do zápasovej formy. Po reprezentačnej prestávke budem riešiť moje ďalšie pôsobisko, možno už nebude prioritou NHL, ale poobzerám sa aj po Európe," vyjadril sa Miro po zápase so Zvolenom, v ktorom si pripísal jednu asistenciu a pomohol Slovanu k získaniu aspoň bodu po prehre po samostatných nájazdoch. "Dve tretiny sme hrali zle, v tretej sme už našli správne tempo, zvrátili sme stav a vyrovnali. Mali sme aj viac šancí, aby sme dali víťauný gól. Nájazdy už boli o šťastí. Slovan nie je v najlepšej situácii, snáď tímu pomôžem," prisľúbila slovenská hokejová legenda.