Šatan by rád sviatkoval na Slovensku

VIDEO: Možnosť hrať v zámorí by chcel vyriešiť tento týždeň.

Možnosť hrať v zámorí by chcel vyriešiť tento týždeň.

Misia Mira Šatana v Slovane Bratislava sa na nateraz skončila. Miro odohral za belasých ostatných päť zápasov a pomohol Slovanu nielen gólmi, ale aj cennými radami. „Opäť mám rozrobené dve veci v zámorí, v priebehu niekoľkých dní by som mal vedieť, či áno alebo nie. Rokovania práve prebiehajú, preto som sa aj dohodol s trénerom Hanlonom, že na Švajčiarsky pohár nepôjdem. Bližšie to špecifikovať nebudem. Chcel by som to mať čo najskôr uzavreté a vianočné sviatky by som rád strávil s rodinou doma na Slovensku,“ povedal Miro po zápase s Banskou Bystricou. S pôsobením v belasom drese bol spokojný: „Slovan som nevidel hrať dva mesiace, keď práve vrcholila ich kríza. V týchto piatich zápasoch, v ktorých som nastúpil, som videl zlepšujúcu sa tendenciu a chýb bolo od zápasu k zápasu menej. Myslím si, že v stretnutí s Banskou Bystricou sme predviedli najlepší výkon, najmä ako kolektív.“