Prinášame aktuálny zdravotný stav zranených hráčov

Zranenia nás neustále sprevádzajú

Zápas proti Zvolenu nedohral Jozef Kováčik po tvrdej strele. Našťastie sa jeho zranenie neukázalo byť vážne. Prinášame kompletný prehľad zranených hráčov a ich predpokladaný návrat na ľad.

Kováčik dostal tvrdú strelu do kolena. V priebehu soboty absolvuje RTG vyšetrenie, no predpokladá sa, že už v nedeľu bude hrať.

Martin Štajnoch po zranení nohy už začal trénovať. O dva týždne by už mohol hrať v majstrovskom zápase.

Cartelii má infekciu dýchacích ciest. Dostal antibiotiká. Predpokladaná doba liečenia je približne jeden týždeň. V nedeľu určite nenastúpi.

Narozdiel od Cartelliho, Richard Kapuš bude v nedeľu trénerom k dispozícii. Kapuš mal natiahnuté triesla.

Andrej Nedorost je už po operácii a momentálne rehabilituje. Za Slovan určite v decembri nenastúpi.

Ľubomír Vaic dostal pukom do tváre a má zadrôtované ústa. Jeho stav sledujú zubní lekári. Tí mu zakázali akúkoľvek fyzickú námahu do 20. decembra. Vaic tak nastúpi až po sviatkoch.

Peter Fruhauf má posunutú platničku a momentálne len cvičí a rehablituje. Doba liečenia sa odhaduje na 3-4 týždne.

Zoznam zranených hráčov je siahodlhý. Našťastie Kováčik bude k dispozícii a rovnako aj Kapuš. Štajnoch sa už čoskoro vráti na ľad.

jk