Hunovci do repre!

VIDEO: Kouč Hanlon vytiahol belasé dvojičky rovno zo šatne.

Kouč Hanlon vytiahol belasé dvojičky rovno zo šatne.

Po víťaznom zápase s Banskou Bystricou čakalo na bratov Hunovcov veľké prekvapenie. Tesne po záverečnom hvizde si ich priamo zo šatne nechal zavolať tréner slovenskej reprezentácie Glen Hanlon, ktorý si zápas pozrel spolu s asistentom Ľubomírom Pokovičom. „Pán tréner si nás nechal zavolať a oznámil nám, že nás chce na Švajčiarsky pohár. Dosť nás to prekvapilo,“ prezradil zaskočený Rišo Huna. Na reprezentačnej akcii sa tak stretnú všetci traja bratia z Hunovského klanu, slovanistické dvojičky ale so starším bratom Rudom v útoku nenastúpia. Tréner Hanlon ich predbežne zaradil do formácie s útočníkom Karlových Varov Rasťom Dejom. „Ideme tam zabojovať o miesto a, samozrejme, bude to pre nás dobrá skúsenosť. Už raz sme spolu s bratom za reprezentáciu hrali, ale pod Glenom Hanlonom to bude po prvý raz. Tešíme sa, veď každý hokejista chce reprezentovať Slovensko,“ povedal Rišo, ktorý s bratom Robom plánoval odcestovať domov za rodičmi. Miesto do Liptovského Mikuláša však pocestujú do Švajčiarska.