Na Winter Games si zahrá aj mládež Slovana

Program podujatia Kaufland Winter Games 2023 na Tehelnom poli, ktoré sa uskutoční už počas najbližšieho predĺženého víkendu od štvrtka 12. do nedele 15. januára 2023, doplnili aj hokejové zápasy mládeže.

Už vo štvrtok 12. januára sa o 11:30 h na ľade v rámci 29. kola základnej časti Kaufland Extraligy dorastu stretnú tímy HC SLOVAN Bratislava a HOBA Bratislava.

V piatok 13. januára na pravé poludnie o 12:00 h sa uskutoční priateľské stretnutie kategórie mladších žiakov medzi HC SLOVAN Bratislava a HK Ružinov 99 Bratislava a v sobotu 14. januára o 11:00 h súťažné stretnutie Extraligy juniorov medzi HC SLOVAN Bratislava a HK Dukla Trenčín.

Na všetky tieto stretnutia je vstup voľný s obmedzenou kapacitou hľadiska bez predaja vstupeniek.

Viac informácií o príprave Kaufland Winter Games, predaji vstupeniek na hlavné zápasy, sprievodnom kultúrnom programe, ako aj aktuálnej predpovedi počasia prináša denne špeciálna webstránka Kaufland Winter Games.