Kids' Game - nedeľný zápas pre deti

Kids' Game - zápas proti HK Poprad v nedeľu dňa 29. januára 2023 o 17:00 h venuje HC SLOVAN Bratislava svojim najmladším fanúšikom.

HC SLOVAN Bratislava pripravil na tento zápas, ktorý sa hrá krátko pred skončením prvého školského polroku a polročnými vysvedčeniami špeciálnu AKCIU:

Ku každej zakúpenej bežnej vstupenke, vrátane platných sezónnych vstupeniek (permanentiek), sa budú dať zakúpiť dve vstupenky, každá za symbolické 1 euro, pre dieťa a mládež narodené po 1.1.2005.

Akcia platí na dvoch predajných miestach Ticketportal - Zimný štadión Ondreja Nepelu a OC Central. Pri kúpe detských zľavnených vstupeniek za symbolické jedno euro je potrebné predložiť preukaz poistenca dieťaťa, občiansky preukaz, resp. iný identifikačný doklad s dátumom narodenia. Na turniketoch pri vstupe do arény budú prebiehať kontroly oprávnenosti použitia zľavnených vstupeniek.

Klub zároveň zverejňuje výzvu školám, ktoré budú môcť v prípade záujmu ísť na zápas ako školský/triedny kolektív. Podmienkou je min. počet 15 detí a dospelý sprievod.

Počas celého týždňa klub zverejní na svojom instagramovom účte výzvu na výrobu vtipných poster boardov. Deti ich môžu priniesť na zápas a najlepšie poster boardy budú odmenené pozápasovom návštevou kabíny A mužstva a možnosťou odfotografovať sa s vybranými hráčmi.

Súčasťou Kids' Game v nedeľu 29. januára bude celý rad sprievodných aktivít, okrem iného:

• v prestávke sa v tretinkovom mikrozápase predstavia najmenší hokejisti Slovana z hokejových prípraviek;
  • slovenskú štátnu hymnu zaspievajú deti zo základnej umeleckej školy;
  • prvú formáciu HC SLOVAN vyvolá na ľad spoločne s moderátorom Slavom Jurkom vybraný detský divák;
  • Slovakia Cheerleaders zapoja detských divákov a umožnia im vyskúšať si rolu roztlieskavačiek, v prestávke usporiadajú krátky cheerleaderský workshop;
  • Počas zápasu budú môcť deti vyhrať klubové suveníry, ale aj drobné darčeky od Kauflandu a Ticketportal, ak správne odpovedia na jednoduché otázky týkajúce sa účinkovania Slovana v Tipos extralige;
  • Vyžrebovaní detskí diváci budú mať po zápase možnosť nazrieť do kabíny A mužstva Slovana;
  • Oficiálny fanshop pripravil k zápasu špeciálnu zľavovú akciu 30% na všetky nezľavnené produkty z detskej kolekcie HC SLOVAN a malý darček ku každému nákupu;
  • možnosť bezplatne zaželať svojim deťom k narodeninám/meninám prostredníctvom videokocky a hlásateľa (v jednom bloku v prestávkach medzi tretinami);
  • V oboch prestávkach bude vo vyhradenom verejnom priestore fototermín s maskotom Harvym;
  • Tradičnú NHL eSports hru v prestávke si zahrá vybraný detský divák proti Harvymu
  • High5 Tunel: Do priestoru mixzóny pred nástupom domácemu mužstva budú pozvané deti, aby si mohli dať tzv. High5 s hráčmi pred nástupom na ľad.