Druhé kolo predkola už dnes!

V prvom kole krídla neuspeli na ľade Považskej Bystrice 2:5. Modré krídla vstúpili do zápasu vo vysokom tempe a hneď v úvode si vypracovali niekoľko sľubných streleckých príležitostí. Ani jedna z nich si však cestu do bránky nenašla.

Hlavný tréner Rudolf Jendek zhodnotil prvý zápas nasledovne:

Zápas od začiatku spĺňal naše predstavy. Boli sme aktivní, vytvárali sme tlak aj šance na súperovu bránu, no nedokázali sme ich žiaľ premeniť. Dosiahli sme aj gól, ktorý však nakoniec nebol uznaný. Zlom nastal v druhej tretine po individuálnej chybe v strednom pásme. Od toho momentu prevzal iniciatívu súper a dokázal nás zatlačiť v obrannom pásme z čoho pramenili ďalšie góly. Záverečná tretina už bola ovplyvnená 60 minútovým prerušním hry kvôli spôsobilosti ľadu.

Dnešný duel s Považskou Bystricou je na programe o 18:00. Priamy prenos zo zápasu je možné sledovať na webe hockeyslovakia.sk