Domáce zaváhanie s Prešovom

HC SLOVAN Bratislava na domácom ľade prehral s Prešovom 1:4.

HC SLOVAN Bratislava: - HC MV TRANSPORT Prešov 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Góly a asistencie: 2. Fominykh (Shcherbak) – 3. Nespala, 31. Khlystov (Avtsin, Ščurko), 42. Salituro (Girduckis, Avtsin), 48. Nauš (Gerlach, Girduckis)

HC SLOVAN Bratislava: Hlavaj (Gadzhiev) – MacKenzie, Golian, Kallen, Maier, Gachulinec, Sersen, Beňo – Pecararo, Harris, Takáč – Fominykh, Duke, Shcherbak – Kukumberg, Kytnár, Zigo – Török, Lipiansky, ŠotekHC MV TRANSPORT Prešov: Rabčan (Bespalov) – Fekiač, Giles, Nátny, Khlystov, Turan, Jendroľ, Thomka, Rajnoha – Gerlach, Girduckis, Nauš – Krajč, Salituro, Avtsin – Ščurko, Klíma, Žilka – Lalík, Šimun, Nespala

Rozhodca: Novák, D. Konc st. – Stanzel, Frimmel

Brankári oboch tímov inkasovali hneď z prvej strely. Skóre otvoril Slovan. Ščerbak dobre odobral puk v obrannom pásme, prekorčuľoval celé klzisko, spoza brány našiel Fominykha a ten sa nemýlil. Na druhej strane stratila obrana Slovana puk na modrej čiare a Nespala strelou švihom zaskočil Hlavaja.

V druhej časti hry mohol Slovan vyhrávať, Takáč však trafil smolne len tyčku. V 31. minúte sa radovali druhýkrát hostia. V početnej výhode nahodil puk na bránu Khlystov a ten skončil až v sieti.

Tretie dejstvo prinieslo aj napriek snahe góly len v bráne Slovana. V 42. minúte zvýšil na 3:1 Salituro, ktorý namieril spomedzi kruhov švihom. Bodku za zlým zápasom Slovana dal Aurel Nauš, ktorý podobne ako predošlý strelec trafil presne švihom a puk zapadol za Hlavaja.