Do brány Baroš, v zostave Sersen i Kukumberg ml.

HC SLOVAN Bratislava odohrá na turnaji Danube Cup druhý zápas dnes od 19:00 h proti HC Davos.

Tréneri daju v druhom zápase priestor Samuelovi Barošovi. V defenzíve chýba pre chorobu Daniel Gachulinec, naopak vracia sa Michal Sersen, v zostave je napísaný ako siedmy bek. Carl Ackered zostáva pri Jurajovi Valachovi, Matt Mackenzie pri Michalovi Beňovi. Andrej Golian má pri sebe Patrika Maiera.

William Rapuzzi má na krídlach Liama Pecarara a Marcela Haščáka. Bez zmeny je aj útok Branta Harrisa s Daniilom Fominykhom a Samuelom Takáčom. Zápas proti Davosu vynechá Tomáš Zigo, pri Tomášovi Matouškovi a Jakubovi Minárikovi ho nahradí Roman Kukumberg ml.. Vo štvrtom útoku bude hrať trojica Alex Šotek, Milan Kytnár a Adam Lukošík.

Zostava: Baroš (Hlavaj) – Ackered, Valach, Pecararo, Rapuzzi, Haščák – Beňo, Mackenzie, Takáč, Harris(A), Fominykh – Golian, Maier, Matoušek (A), Minárik, Kukumberg ml. – Sersen (C),, Šotek, Kytnár, Lukošík