Dnes prvý štvrťfinálový zápas v Humennom

Modré krídla sa po základnej časti priamo kvalifikovali do štvrťfnále play off. Prvý zápas v Humennom hrajú dnes o 18:00hod.

Modré krídla sa vo svojom druhom ročníku dostali priamo do play off. Výborná správa pre manažment klubu, ktorý sa aj napriek výsledkom snaží zapájať do hry najväčší počet mladých hráčov. Cesty im skríži Humenné, ktoré je z Bratislavy zo všetkých súperov najvzdialenejšie. Vzájomné zápasy zo sezóny hovoria lepšie pre tím z východného Slovenska. V úvode ročníka Humenčania vo vzájomných zápasoch dominovali, posledné dva však ukázali veľkú vyrovnanosť. V januári aj tesne pred koncom základnej časti dospeli zápasy Humenného s Modrými krídlami až do samostatných nájazdov, v ktorých sa vždy tešil domáci celok. 

V dnešnom zápase by mali Modré krídla nastúpiť v plnom možnom zložení. Najproduktívnejším hráčom krídiel v základnej časti sa stal Ľubomír Fetkovič, ktorý nazbieral dokopy 33 bodov a stal sa najlepším strelcom aj nahrávačom tímu Modrých krídiel. 

V Humennom sa prvým mužom štatistík stal Igor Safaraleev s 52 bodmi (22+30). Najdvornejším asistentom sa stal obranca prvej formácie Martin Lenďák s 33 asistenciami. V bráne s najväčšou porciou zápasov chytá Filip Krasanovský (90,63%).

Dnešný zápas môžete sledovať na stanici JOJ Šport. Úvodné buly je na programe o 18:00hod. 

 


Časopis Powerplay

04/2023:

V najnovšom čísle POWERPLAY 04 sa dočítate:

  • Profil Andreja Goliana: Urastený obranca Slovanistom ďalšie dva roky
  • Predstavujeme Nikitu Scherbaka, najnovšiu posilu do útoku
  • Pamätné momenty: Hrdinstvo mužov s maskou
  • Belasá mládež pred vyvrcholením sezóny