Dnes prvý štvrťfinálový zápas v Humennom

Modré krídla sa po základnej časti priamo kvalifikovali do štvrťfnále play off. Prvý zápas v Humennom hrajú dnes o 18:00hod.

Modré krídla sa vo svojom druhom ročníku dostali priamo do play off. Výborná správa pre manažment klubu, ktorý sa aj napriek výsledkom snaží zapájať do hry najväčší počet mladých hráčov. Cesty im skríži Humenné, ktoré je z Bratislavy zo všetkých súperov najvzdialenejšie. Vzájomné zápasy zo sezóny hovoria lepšie pre tím z východného Slovenska. V úvode ročníka Humenčania vo vzájomných zápasoch dominovali, posledné dva však ukázali veľkú vyrovnanosť. V januári aj tesne pred koncom základnej časti dospeli zápasy Humenného s Modrými krídlami až do samostatných nájazdov, v ktorých sa vždy tešil domáci celok. 

V dnešnom zápase by mali Modré krídla nastúpiť v plnom možnom zložení. Najproduktívnejším hráčom krídiel v základnej časti sa stal Ľubomír Fetkovič, ktorý nazbieral dokopy 33 bodov a stal sa najlepším strelcom aj nahrávačom tímu Modrých krídiel. 

V Humennom sa prvým mužom štatistík stal Igor Safaraleev s 52 bodmi (22+30). Najdvornejším asistentom sa stal obranca prvej formácie Martin Lenďák s 33 asistenciami. V bráne s najväčšou porciou zápasov chytá Filip Krasanovský (90,63%).

Dnešný zápas môžete sledovať na stanici JOJ Šport. Úvodné buly je na programe o 18:00hod. 

 


Časopis Powerplay

05/2024:

V najnovšom čísle POWERPLAY 05 sa dočítate:

  • Profil Denisa Godlu: Minister obrany z kráľovského mesta
  • Predstavujeme: Európska premiéra Patricka Holwaya
  • Rozhovor s trénermi Petrom Oremusom a Andrejom Kmečom
  • Pamätné momenty z histórie Slovana: Počas výluky priali hviezdy Slovanu
  • Slovanisti vo svete: Rok Tičar