V 16. kole TIPOS Slovenskej hokejovej ligy odohráme stretnutie o 17:30 na ľade Trnavy.

Modré krídla sa predstavia na ľade Trnavy už druhýkrát v prebiehajúcom ročníku TIPOS SHL. V prvom meraní síl zvíťazila domáca Trnava 5:2. V zápase narazili na seba otec so synom, keď za domácu Trnavu hráva bývalý hráč HC SLOVAN Bratislava Roman Kukumberg a za Modré krídla jeho syn Roman Kukumberg ml. Podobná hokejová rarita by sa mala udiať aj dnes.

Trnava sa pohybuje na vrchu tabuľky. Z posledných šesť zápasov dokázali päťkrát vyhrať, zdolala ich len Dubnica. V tíme je najproduktívnejším hráčom spomínaný Roman Kukumberg s 24 bodami (6+20). Najlepším strelcom tímu je taktiež bývalý hráč HC SLOVAN Bratislava Michel Miklík. V bráne si drží 92,77% úspešnosť zákrokov jednotka tímu Juraj Hollý.

Modré krídla v poslednom zápase nedokázali doma zdolať Dubnicu a prehrali po nájazdoch. Do Trnavy ide mladý bratislavský tím zabojovať o cenné body. Najproduktívnejším hráčom krídiel je Ján Petriska (17B), najlepším strelcom Dušan Kľučiar (7G) a najviac asistencií má na konte Miroslav Preisinger (11A).

Zápas začína o 17:30. Prenos môžete sledovať na NIKÉ TV.


Časopis Powerplay

03/2023:

V najnovšom čísle POWERPLAY 03 sa dočítate:

  • Profil Samuela Hlavaj: Mladý brankár sníva sen o NHL
  • Predstavujeme Calleho Ackereda: Obranca s chúťkami útočníka
  • Pamätné momenty: Céčko vlievalo sily, súperom desilo
  • Keby bolo keby s ... Michalom Sersenom