Vianočný darček pre každého Slovanistu

Nová kniha "My sme Slovan: Sto príbehov o najznámejšom slovenskom hokejovom klube" je ideálnym vianočným darčekom pre každého fanúšika a fanúšičku Slovana. Dostanete sa k nej viacerými spôsobmi.

• Knihu hľadajte na viditeľnom mieste medzi novinkami v každom dobrom kníhkupectve, napr. v Martinuse alebo Panta Rhei
  • Knihu kúpite aj na domácich zápasoch Slovana; do Vianoc ešte hráme doma 25.11., 2.12., 11.12., 20.12. a 22.12. Predajné miesta hľadajte vo verejných priestoroch arény za sektormi A1, resp. B2. Permanentkári po preukázaní sa svojou permanentkovou kartou majú nárok na 25 %-nú zľavu. Platiť sa dá v hotovosti, ako aj platobnou kartou
  • Kniha je v predaji aj na partnerskom eshope. Platba kartou, PayPal alebo prevodom na účet. Po úhrade dostanete na mail voucher s QR kódom. Voucher prineste na predajné miesto knihy (viď vyššie), kde Vám QR oskenujú a vydajú knihu. Ak do riadku "Pridať promokód)" vpíšete 13-miestny číselný kód zo zadnej strany svojej permanentky, cena knihy sa Vám automaticky zníži o 25 %-nú zľavu.